Iegādājies VALTRA traktoru septembrī!

13. September, 2019

 

 

Iegādājies savu VALTRA traktoru septembrī un saņem dāvanā 5 gadu rūpnīcas garantiju - sirdsmiers Tev un Tavam maciņam!

 

Nosakiet savas izmaksas pieciem gadiem, iegādājoties savu Valtra traktoru ar piecu gadu rūpnīcas garantiju.

Tas ļauj noteikt traktora ekspluatācijas izmaksas. Turklāt, regulāra apkope un pilna apkopes darbu vēsture ļauj maksimāli palielināt jūsu traktora tālākpārdošanas vērtību.

Šis piedāvājums attiecas uz visiem Valtra traktoru modeļiem. Apkopes un servisu veic Valtra pilnvarotais serviss SIA Valtek, kas izmanto tikai oriģinālās rezerves daļas un uztur Jūsu servisa grāmatiņu pareizi aizpildītu.

 

 

Sekojiet līdzi sava traktora gaitām ar VALTRA Connect

 

Valtra Connect ir telemetrijas risinājums, kas nepārtraukti reģistrē traktora darbības un GPS kustības. Tas spēj parādīt vēsturiskos un reāllaika datus jūsu mobilajā ierīcē, un šiem datiem varat piekļūt jebkurā laikā un vietā. Šie dati jums un Valtra servisa partnerim ļauj labāk plānot apkopi un ātrāk reaģēt uz nelielām problēmām, kā arī izvairīties no papildus oficiālā servisa centra apmeklēšanas.

Turklāt Valtra Connect ļauj jums pārvaldīt savu traktoru autoparku un sekot līdzi tam, cik produktīvi tie strādā, kuri darbi ir pabeigti un kuri vēl ir jāpaveic. Šis risinājums jums sniedz nepieciešamo informāciju, lai nodrošinātu optimālu lietošanas apjomu, samazinātu darbu izmaksas un uzlabotu efektīvo darba laiku.

 

Lai saņemtu saviem darbiem visatbilstošākā Valtra traktora piedāvājumu sazinies ar kādu no SIA Valtek tirdzniecības pārstāvjiem-


Zemgalē 28388786
Kurzemē 29390839
Latgalē 29401197
Viduslatvijā 25751177 
Vidzemē 29146860

 

Lasi vairak par VALTRA traktoriem un produktiem www.valtra.lv