FENDT IDEAL

28. September, 2017

Ir pienācis laiks kaut kam pavisam citādākam. FENDT IDEAL.

Fendt IDEAL ir kombains, kas ir izstrādāts pilnībā no jauna. Izstrādes laikā AGCO cieši sadarbojās ar saviem globālajiem ekspertīzes centriem un izstrādāja katru moduli tā, lai tas iegūtu izcilus rezultātus jebkādos ražas novākšanas apstākļos. Īpaša uzmanība tika pievērsta efektivitātei, graudu un salmu kvalitātei, absolūtai uzticamībai, lai tas būtu vienkāršs un loģisks, lietotājam draudzīgs, kā arī revolucionārajai sensoru tehnoloģijai, optimālai mašīnas iestatīšanai.

FENDT IDEAL kombaina veiktspējas klase 7, 8 un 9

IDEAL tika izstrādāts, lai apmierinātu klientu vajadzības gan šodien, gan nākotnē, un tā izstrāde tika balstīta uz pasaules tirgus tendencēm. Uz nākotnes tehnoloģijām orientēta tirgus vide ir identificēta par nišu, tāpēc AGCO ir izstrādājusi šo unikālo IDEAL kombainu 3 modeļos ar 451, 538 un 647 ZS. Fendt IDEAL 9 un IDEAL 8 aprīkoti ar augstas veiktspējas MAN dzinējiem, un IDEAL 7 aprīkots ar AGCO dzinēju. Tas nodrošina maksimālu jaudu kopā ar efektīvu degvielas patēriņu.

 

Helix kulšanas ierīce un separācijas sistēma nodrošina maksimālu graudu kvalitāti.

Ekselenta graudu kvalitāte un maksimāla veiktspēja ir būtiska mūsdienu kulšanas sezonā. Tas ir tas, ko jaunā Fendt IDEAL kombainu sērija piedāvā ar savu unikālo Helix kulšanas ierīci un separēšanas sistēmu. Visi graudi tiek tīri attīrīti, neietekmējot negatīvi salmu kvalitāti, pateicoties garākajiem rotoriem tirgū ar iespaidīgo 4,84 m garumu un 600 mm diametru. Lai kulšanas process noritētu maksimāli saudzīgi un lai nodrošinātu nepārtrauktu masas padevi uz rotoriem, masas pieņemšanas gliemezis, kulšanas stieņi un rotora pirksti ir izvietoti spirālveidā ap rotoru. Šāda sistēma prasa daudz mazāku jaudu un ievērojami palielina produktivitāti un mašīnas efektivitāti ar ideālu salmu un graudu kvalitāti. To ir arī viegli ieregulēt, lai varētu strādāt jebkādos ražas novākšanas apstākļos. IDEAL 8 un 9 strādā ar Dual Helix kulšanas ierīci ar 2 rotoriem, savukārt IDEAL 7 strādā ar Single Helix kulšanas ierīci un vienu rotoru.

 

IDEALbalanceTM: divas graudu pannas optimālai tīrīšanai.

Vēl viens Fendt IDEAL kombainu jauninājums ir 2 graudu pannu uzstādīšana. Viena kulšanas ierīces priekšpusē, kas nozīmē, ka cēlājgalda priekšpuse jau ir piepildīta ar graudiem. Otra, aizmugurējā graudu panna satver materiālu no separācijas zonas un nogādā to aizmugurē. Tādejādi viss cēlājgalda garums ir pilnībā izmantots, graudi ir vienmērīgi sadalīta un efektivitāte tiek maksimāli palielināta.

Šo graudu pannu izliece nodrošina optimālu graudu padevi uz cēlājgaldu pat nogāzēs. Zudumi slīpumos līdz 15% ir samazināti salīdzinājumā ar tradicionālajiem kombainiem.

Neapturams ar maksimālās ietilpības graudu tvertni un hidrauliski maināmu izkraušanas ātrumu.

Fendt IDEAL ir aprīkots ar lielāko graudu tvertni kāda pieejama kombainu tirgū šodien. Tā ietilpība ir 17100 l (+ 18% vairāk kā pašreizējiem augstas veiktspējas kombainiem). Efektīvas ražas novākšanas ķēdes atslēga ir ātrākais tvertnes izlādes ātrums tirgū 210 l / s (par 32% ātrāk nekā tuvākajam konkurentam). Lai vadītājam nebūtu jābrauc uz priekšu un atpakaļ, lai vienmērīgi piepildītu piekabi, Fendt IDEAL ir jauna ScrollSwing vadīklas. Izmantojot šo, izkraušanas šneku, var pārvietot uz priekšu un atpakaļ izkraušanās laikā ar lielu precizitāti, izmantojot daudzfunkciju vadības sviru. Izkraušanas ātruma hidrauliskā regulēšana ar plūsmas ierobežojošām plāksnēm palīdz arī radīt ideālu augu aizsardzības procesu.

 

 

 

Augstākā veiktspēja arī ārpus lauka.

Šaurais 1,40 m kombaina rāmis nodrošina vairāk vietas pat visplatākajām riepu un kāpurķēžu iespējām. Tāpēc Fendt IDEAL atbilst spēkā esošajiem satiksmes noteikumiem ar maksimālo transportlīdzekļa platumu, mazāku par 3,30 m un 3,50 m. Fendt IDEAL 9 ar maksimālo transportlīdzekļa platumu 3,30 m un 26" TrackRide kāpurķēžu sistēmu nodrošina 2,55 m² lielu kontaklaukumu un tādējādi nodrošina maksimāli zemu spiedienu uz augsni.

AutoDock ™ savieno kombainu un hederi tikai 5 sekundēs.

Ļoti īss piekabināšanās laiks palielina ražas novākšanas efektivitāti. Tāpēc AGCO ir izstrādājis automātisko AutoDock hēdera pievienošanas sistēmu. Ar AutoDock jūs varat piekabināt hederi IDEAL kombainam ātri un droši: ērti no kabīnes nospiežot pogu terminālī, jūs varat savienot elektrisko un hidraulisko darbību tikai 5 sekundēs.

Automātiskā hedera pievienošana darbojas ar RFID kodu, Ag Tag, kas ir aprīkojumā visiem hederiem. Kombains automātiski atpazīst attiecīgo hederi. RFID kodā Varioterminal 10.4" izvēlnē tiek ielādēti pēdējie hedera iestatījumi, piemēram, izmēri un jutīguma iestatījumi automātiskai hedera kontrolei. Tas atvieglo vadītāja darbu.

Produktīvam darbam kultūraugi jāpadod kombainam vienmērīgi. Jaunie, Fendt IDEAL, PowerFlow hederi, ar maksimālo darbības platumu 12,20 m, piedāvā tieši to.

 

 

Caurspīdīgais kombains – IDEALharvestTM, reāllaikā vizualizē ražas plūsmu.

IDEALharvest sistēma tika īpaši izstrādāta augstas veiktspējas Fendt IDEAL kombainiem. Tā sūta kombainam kāds apjoms paredzēts kulšanas ierīcei, un tīrīšanai reālajā laikā, izmantojot akustisko masu sensorus (MADS). Sensori ir piestiprināti gar rotoriem un sietu kastes, un tiek fiksēta ražas plūsma mašīnā, kā arī visi radušies zudumi.

 

 

 

Izmantojot MAD sensorus kombinācijā ar graudu kvalitātes kameru, tiek parādīts graudu zudums, šķelto graudu procentuālais saturs un graudu tīrība. Vadītājs var reāllaikā apskatīties iPad displejā, lai noskaidrotu, vai darba laikā materiāls vairāk nonāk priekšpusē vai labajā, vai kreisajā pusē. Izmantojot lietotni SmartConnect, viņš var izvēlēties savu pielāgoto ražas novākšanas stratēģiju starp šķelto graudu, graudu zudumu un tīrību "maģiskajā" trijstūrī iPad displejā, izvēloties uz ko kombains liek lielāku akcentu darba laikā, vai samazina šķeltos graudus, vai zudumus, vai paaugstina materiāla tīrību. Vadītājs var arī noteikt attiecību starp mašīnas vektspēju un kvalitāti. Iekārta pēc tam pastāvīgi pielāgo sevi, pamatojoties uz šiem iestatījumiem, un reālā laikā reaģē uz mainīgiem ražas apstākļiem. Piemēram, IDEALharvest sistēma var automātiski koriģēt graudu atdalīšanu un rotora ātrumu, ja tiek fiksēti šķelti graudi.

Nepārspējama redzamība un aizraujošs dizains.

Vadītāja sēdekļa dizains ir vissvarīgākais, lai iegūtu vislabāko no mašīnas. Plašā Vision kabīne piedāvā daudz vietas un nodrošina izcilu redzamību, kā arī lietotājdraudzīgumu Fendt kvalitātē, kuru jūs zināt un novērtējat.

Fendt IDEAL ir izstrādāts no jauna, tas ir aizraujošs, pilnīgi jauns un atšķirīgs dizains no jebkura tradicionālā kombaina. Tas atspoguļo izcilu kvalitāti un jauninājumus, kas balstīti uz jaunākajām tendencēm un tehnoloģijām mūsu globālajos ekspertu centros. Fendt IDEAL dizains vien rada dinamiku, efektivitāti, motivāciju un izturību.

 

 

 

Fendt IDEAL modeļu tehniskās specifikācijas.